
AEG OSF6I82EF - Onderbouw koelkast met vriesvak
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Ervaar meer ruimte in je keuken, wanneer je met de 6000 SpaceSmart Combo netjes een koelkast of vriezer onder je kookplaat kunt plaatsen.
De SpaceSmart Combo houdt eten vers en past onder je kookplaat
De SpaceSmart Combo creëert meer ruimte in je keuken, als 's werelds eerste koelkast of vriezer die onder je kookplaat past.
Heel veel in één keer bewaren. Met OptiSpace
Deze innovatieve koelkast met OptiSpace biedt veel opbergmogelijkheden, en veel ruimte tussen de schappen. De laden kunnen allemaal gemakkelijk losgemaakt en weer vastgemaakt worden, voor moeiteloos en handig opbergen.
Vriesruimte. In de koelkast. Viersterrenvak
Voedsel veilig invriezen, ook in de koelkast. Met het viersterrenvriesvak kun je verse levensmiddelen invriezen tot -18ºC, zelfs in de koelkast. Ideaal voor het efficiënt invriezen van kleinere hoeveelheden voedsel of kant-en-klare maaltijden.
Interne elektronische controle voor koelingsprecisie
De interne elektronische controle geeft je volledige controle over de omstandigheden waaronder jouw voedsel bewaard wordt. De LED indicatoren tonen je duidelijk de temperatuurinstelling voor een gemakkelijke afstelling en controle.
De groentenlade – bewaar groenten van verschillende grootte
Ruime en veelzijdige opbergruimte. Met de groentenlade kun je gemakkelijk groenten en fruit van verschillende vormen en afmetingen bewaren.
Product info
| Merk apparatuur | AEG |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 110 W |
| Min. nishoogte | 82 cm |
| Max. nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 54,7 cm |
| Netto gewicht | 34.5 kg |
| Hoogte | 81,9 cm |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 54,7 cm |
| Deurophanging | Deur-op-deur-systeem |
| Geluidsniveau | 38 dB |
