
Electrolux LFB3AE82R - Onderbouw koelkast met vriesvak
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Onze koelkast met OptiSpace biedt veel opbergmogelijkheden, zowel bovenop als tussen de schappen. En als je nog meer ruimte nodig hebt, kunnen de lades gemakkelijk verwijderd worden om aan jouw specifieke behoeften te voldoen.
Vriesfunctie in de koelkast, met een viersterrenvak
Het viersterrenvriesvak in de koelkast kan een temperatuur van -18 ºC bereiken. Efficiënt invriezen, ingebouwd in de koelkast.
Nauwkeurige voedselopslag met Internal Electronic Control
Neem de controle over de bewaaromstandigheden van jouw voedsel met Internal Electronic Control. De LED-indicatoren tonen je handig de temperatuur, en de instellingen nemen elk giswerk weg.
Eersteklas ledverlichting in de koelkast
Geniet van uitstekend zicht met de geïntegreerde ledverlichting van uw koelkast. De discrete, energiezuinige lampen schijnen een helder licht over de hele ruimte. Verbruikt tien keer minder energie dan standaard verlichting.
Product info
| Merk apparatuur | Electrolux |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 110 W |
| Spanning | 230-240 |
| Min. nishoogte | 82 cm |
| Max. nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 54,7 cm |
| Netto gewicht | 34.5 kg |
| Hoogte | 81,9 cm |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 54,7 cm |
| Deurophanging | Deur-op-deur-systeem |
| Geluidsniveau | 38 dB |
