
Electrolux LXB3AE82R - Onderbouw koelkast
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Onze koelkast met OptiSpace biedt veel opbergmogelijkheden, zowel bovenop als tussen de schappen. En als je nog meer ruimte nodig hebt, kunnen de lades gemakkelijk verwijderd worden om aan jouw specifieke behoeften te voldoen.
De groentelade onder het werkblad – bewaar groenten van verschillende afmetingen
Met de groentelade onder het werkblad kun je gemakkelijk groenten en fruit van verschillende vormen en afmetingen bewaren.
Betrouwbare leggers met veiligheidsglas
De sterke leggers in de koelkast zijn gemaakt van veiligheidsglas, dat bekend staat om zijn duurzaamheid. En als er per ongeluk is gemorst, kan dit eenvoudig worden schoongemaakt met een vochtige doek.
Product info
| Merk apparatuur | Electrolux |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 110 W |
| Min. nishoogte | 82 cm |
| Max. nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 54,7 cm |
| Netto gewicht | 32.9 kg |
| Hoogte | 81,9 cm |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 54,7 cm |
| Deurophanging | Deur-op-deur-systeem |
| Geluidsniveau | 38 dB |
