
ETNA AV560RVS - Vlakscherm afzuigkap 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 148 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 13,5 cm |
| Nisdiepte | 30 cm |
| Netto gewicht | 7.8 kg |
| Energielabel | D |
| Hoogte | 17,5 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 30 cm |
