
ETNA AV760RVS - Vlakscherm afzuigkap 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 252 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 22,9 cm |
| Nisdiepte | 28,1 cm |
| Netto gewicht | 8.6 kg |
| Energielabel | B |
| Hoogte | 22,9 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 28,1 cm |
