
ETNA CM244RVS - Combimagentron 45 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 3350 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 45 cm |
| Nisdiepte | 57 cm |
| Netto gewicht | 35.6 kg |
| Hoogte | 46 cm |
| Breedte | 59,5 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Inhoud binnenruimte | 44 L |
