
ETNA KG859RVSA - Gaskookplaat 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 0.6 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 5,5 cm |
| Nisdiepte | 51 cm |
| Netto gewicht | 9.2 kg |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Breedte | 59 cm |
| Diepte | 51 cm |
