
ETNA KIF890ZT - Inductiekookplaat 90 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 10400 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 4,8 cm |
| Nisdiepte | 52 cm |
| Netto gewicht | 12.7 kg |
| Hoogte | 5,2 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Diepte | 52 cm |
