
ETNA KKS5178 - Koelkast 178 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 98 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 177 cm |
| Max. nishoogte | 179 cm |
| Max. nisbreedte | 57 cm |
| Nisdiepte | 54,5 cm |
| Netto gewicht | 49.5 kg |
| Hoogte | 177 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 54,5 cm |
| Deurophanging | Sleepdeur-systeem |
| Geluidsniveau | 39 dB |
