
ETNA KVO682 - Onderbouw koelkast
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 90 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 82 cm |
| Max. nishoogte | 90 cm |
| Nisdiepte | 54,5 cm |
| Netto gewicht | 32.0 kg |
| Hoogte | 81,8 cm |
| Breedte | 59,5 cm |
| Diepte | 54,5 cm |
| Deurophanging | Deur-op-deur-systeem |
| Geluidsniveau | 38 dB |
