
ETNA KVS5088 - Koelkast met vriesvak 88 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 113 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 87,5 cm |
| Max. nishoogte | 89,5 cm |
| Max. nisbreedte | 57 cm |
| Nisdiepte | 54,5 cm |
| Netto gewicht | 28.0 kg |
| Hoogte | 87,5 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte | 54,5 cm |
| Deurophanging | Sleepdeur-systeem |
| Geluidsniveau | 35 dB |
