
ETNA OM165ZT - Oven 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 3000 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 60 cm |
| Nisdiepte | 57,5 cm |
| Netto gewicht | 31.0 kg |
| Energielabel | A |
| Hoogte | 59,5 cm |
| Breedte | 59,5 cm |
| Diepte | 57,5 cm |
| Inhoud binnenruimte | 71 L |
