
ETNA OM316MZ - Oven 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 3500 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 59 cm |
| Nisdiepte | 56,4 cm |
| Netto gewicht | 28.6 kg |
| Energielabel | A |
| Hoogte | 59,5 cm |
| Breedte | 59,5 cm |
| Diepte | 56,4 cm |
| Inhoud binnenruimte | 77 L |
