
ETNA VW47SM - Vaatwasser 45 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Etna |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 2100 W |
| Spanning | 220 - 240 |
| Min. nishoogte | 82 cm |
| Max. nishoogte | 88 cm |
| Nisdiepte | 55,5 cm |
| Netto gewicht | 31.0 kg |
| Droogsysteem | Drogen met restwarmte |
| Energielabel | A++ |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Breedte | 44,8 cm |
| Diepte | 55,5 cm |
| Geluidsniveau | 47 dB |
