
Siemens CM585AGS1 - Combimagentron 45 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 3350 W |
| Spanning | 220-230 |
| Min. nishoogte | 45 cm |
| Max. nishoogte | 45,8 cm |
| Max. nisbreedte | 56,8 cm |
| Nisdiepte | 57 cm |
| Netto gewicht | 36.3 kg |
| Hoogte | 45,4 cm |
| Breedte | 59,4 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Inhoud binnenruimte | 44 L |
| Kenmerken | De 45 cm hoge inbouwmagnetron voor ontdooien, opwarmen of bereiden van gerechten in korte tijd. |
