
Siemens EH877HEC1E - Inductie-kookplaat 80 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 7400 W |
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 49 cm |
| Max. nishoogte | 50 cm |
| Max. nisbreedte | 78 cm |
| Nisdiepte | 52 cm |
| Netto gewicht | 14.5 kg |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 81,2 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Kenmerken | De moderne inductie kookplaat – geen aangebrand eten meer dankzij de braadSensor Pro en eindeloze mogelijkheden d.m.v. Home Connect |
