
Siemens EH975LVC1E - Inductiekookplaat 90 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 11100 W |
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 49 cm |
| Max. nishoogte | 50 cm |
| Max. nisbreedte | 88 cm |
| Nisdiepte | 52 cm |
| Netto gewicht | 20.7 kg |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 91,2 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Kenmerken | De moderne inductiekookplaat, niets brandt meer aan dankzij de braadSensor plus. |
