
Siemens HB574ABR3F - Oven 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 3600 W |
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 58,5 cm |
| Max. nishoogte | 59,5 cm |
| Max. nisbreedte | 56,8 cm |
| Nisdiepte | 54,8 cm |
| Netto gewicht | 36.1 kg |
| Energielabel | A+ |
| Hoogte | 59,5 cm |
| Breedte | 59,4 cm |
| Diepte | 54,8 cm |
| Inhoud binnenruimte | 71 L |
| Kenmerken | Uitstekende resultaten in jouw keuken: zelfreinigende oven met activeClean. |
