
Siemens KI21RNSE0 - Koelkast 88 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 88 cm |
| Max. nishoogte | 88 cm |
| Max. nisbreedte | 56 cm |
| Nisdiepte | 54,8 cm |
| Netto gewicht | 29.0 kg |
| Hoogte | 87,4 cm |
| Breedte | 54,1 cm |
| Diepte | 54,8 cm |
| Kenmerken | Inbouw koelkast met helder LED-licht, bijzonder stabiele deurvakken en autoAirflow voor optimale bewaarcondities van voedsel. |
| Deurophanging | Sleepdeur-systeem |
| Geluidsniveau | 35 dB |
