
Siemens KI81RNSE0 - Koelkast 178 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 177,5 cm |
| Max. nishoogte | 177,5 cm |
| Max. nisbreedte | 56 cm |
| Nisdiepte | 54,8 cm |
| Netto gewicht | 50.9 kg |
| Hoogte | 177,2 cm |
| Breedte | 54,1 cm |
| Diepte | 54,8 cm |
| Kenmerken | De ruimtelijke inbouwkoelkast met vershoudlade voor groente en fruit en heldere LED verlichting biedt ideale opslag voor al je voedsel. |
| Deurophanging | Sleepdeur-systeem |
| Geluidsniveau | 35 dB |
