
Siemens KU22LADD0 - Onderbouw koelkast met vriesvak
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 82 cm |
| Max. nishoogte | 82 cm |
| Max. nisbreedte | 60 cm |
| Nisdiepte | 54,8 cm |
| Netto gewicht | 31.1 kg |
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 54,8 cm |
| Kenmerken | Compacte onderbouwkoelkast met 4-sterren vriesvak voor optimale versheid: klimaatgeregelde ruimte, gemakkelijke toegang en deuralarm. |
| Deurophanging | Deur-op-deur-systeem |
| Geluidsniveau | 35 dB |
