
Siemens LI64LA521 - Vlakscherm afzuigkap 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 108 W |
| Spanning | 220-240 |
| Max. nisbreedte | 52,6 cm |
| Nisdiepte | 29 cm |
| Netto gewicht | 8.1 kg |
| Energielabel | B |
| Hoogte | 20,3 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 29 cm |
| Kenmerken | De krachtige vlakschermkap verdwijnt bijna volledig onder uw bovenkast. |
