
Siemens SN61IX09TN - Vaatwasser 60 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | SN61IX09TN |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie (siemens-home.bsh-group.com/nl/service/garantie) |
| Aansluitwaarde | 2400 W |
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 81,5 cm |
| Max. nishoogte | 87,5 cm |
| Max. nisbreedte | 60,8 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Netto gewicht | 31.3 kg |
| Droogsysteem | Eigen warmte |
| Energielabel | E |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Inbouw hoogte | 81,5 - 87,5 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Inbouw diepte | 55 cm |
| Kenmerken | Professionele Home Connect vaatwasser met programma-statusprojectie op de vloer, te bedienen via smartphone of voice assistance. |
| Aantal couverts | 12 |
| Geregistreerde handelsnaam | BSH Hausgeräte GmbH |
| Postadres | Carl-Wery-Strasse 34, 81739 München, Duitsland |
| Electronisch adres | www.bsh-group.com, Het verstrekken van website-informatie voldoet aan de vereisten van de GPSR. Daarom is een e-mailadres niet verplicht. |


