
Siemens SR61HX16KE - Vaatwasser 45 cm
Prijs:
Over dit product
Omschrijving
Product info
| Merk apparatuur | Siemens |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 2400 W |
| Spanning | 220-240 |
| Min. nishoogte | 81,5 cm |
| Max. nishoogte | 87,5 cm |
| Max. nisbreedte | 45,8 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Netto gewicht | 27.6 kg |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Hoogte | 81,5 cm |
| Breedte | 44,8 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Kenmerken | Professionele Home Connect vaatwasser met programma-statusprojectie op de vloer, te bedienen via smartphone of voice assistance. |
| Geluidsniveau | 46 dB |
